Обрати сторінку

СТРОИТЕЛЬСТВО СОЛНЕЧНЫХ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ

Послуги з реалізації проекту

Німецько-Українське підприємство БІТ має великий досвід реалізації проектів будівництва промислових сонячних електростанцій (СЕС).

Перелік основних послуг / робіт, наданих в рамках реалізації бізнес-проектів спорудження СЕС:

  • Вибір земельної ділянки;

  • Розробка оптимальної концепції реалізації проекту (в тому числі, розробка бізнес-плану);

  • Передпроектні роботи (аудит існуючих документів, збір вихідних даних для проектування, розробка техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) схеми видачі потужності тощо.);

  • Отримання Технічних умов приєднання до зовнішніх електричних мереж;

  • Проектні роботи;

  • Вибір та постачання основного обладнання;

  • Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи;

  • Введення об'єкта в експлуатацію;

  • Регуляторні заходи (отримання ліцензії на виробництво електричної енергії, отримання «зеленого» тарифу, висновок всіх необхідних договорів для реалізації продажу електроенергії).

Опис проекту

Основна мета проекту — строительство промышленных СЭС, с целью продажи всего производимого объема электрической энергии в ГП «Энергорынок» по «зелёному» тарифу.

Технологічна схема

Промислові наземні СЕС є інженерні споруди, службовці для перетворення сонячної радіації в електричну енергію. Такі споруди встановлюються на земельних ділянках за допомогою стаціонарних модульних конструкцій, об'єднаних в ряди, масиви і поля.

Основне обладнання, задіяне в технологічній схемі роботи СЕС, передбачає сонячні панелі, інвертори, а також пристрої та елементи електричних мереж.

технологическая схема

 

 

основные этапы реализации проекта

 

«Зелені» тарифи для промислових СЕС

Умови роботи на Оптовому ринку електричної енергії (ОРЕ)

Здійснення виробництва та продажу електричної енергії з енергії сонця підлягає обов'язковому ліцензуванню. Ліцензія на виробництво електричної енергії, а також «зелений» тариф для кожної конкретної СЕС затверджується Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Проведення розрахунків за вироблену електричну енергію

Проведення розрахунків за вироблену електричну енергію з тими виробниками, які використовують альтернативні джерела енергії без обмежень як по потужності електростанцій, так і за обсягами виробленої електроенергії.

Якщо Ви хочете попередньо оцінити вартість споруди промислової СЕС, будь ласка заповніть опитувальний лист.

ukUkrainian