Обрати сторінку

ПРОЕКТУВАННЯ

Німецько-Українське підприємство БІТ надає повний спектр послуг з розробки та узгодження проектних робіт всіх стадій:

 

 • виконання передпроектних робіт інтеграції об'єкта із зовнішніми інженерними мережами;
 • виконання і узгодження проектних робіт з будівництва об'єктів і схем їх приєднання до зовнішніх інженерних мереж;
 • отримання позитивних висновків проекту всіх стадій у відповідних установах.

Проектирование в энергетике

Кваліфіковано виконане проектування дає можливість оптимізувати капіталовкладення при виконанні будівельно-монтажних робіт.

 

Попередній список документів, необхідних до початку проектування:

 • копія документа, який підтверджує право власності або використання об'єкта або земельної ділянки;
 • містобудівні умови і обмеження;
 • технічні умови;
 • завдання на проектування;
 • топографо-геодезичні матеріали по проектованої майданчику і трасах інженерних мереж;
 • результати інженерно-геологічних вишукувань на проектованих ділянках.

 

 

При розробці проектної документації для будівництва враховується чинна містобудівна документація.

На підставі будівельних норм і державних стандартів, а також класу наслідків (відповідальності) об'єкта, що споруджується визначають його категорію складності. При цьому, клас наслідків (відповідальності) будівель і споруд визначається рівнем можливих матеріальних збитків і (або) соціальних втрат, пов'язаних з припиненням експлуатації або втратою цілісності об'єкта. Всі об'єкти будівництва діляться на І, ІІ, ІІІ, ІV і V категорії складності і мають такі класи наслідків: СС1, СС2 і СС3.

Категорію складності об'єкта відзначають в завданні на проектування, використовують для визначення стадійності проектування і розраховують при розробці проектної документації.

 

 

Категории сложности

 

Експертиза проектів будівництва проводиться:

 • в обов'язковому порядку для об'єктів будівництва, які:
  — належать до IV і V категорій складності (питання санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, екологія, охорона праці, енергозбереження, пожежна, техногенна, ядерна та радіаційна безпека, міцність, надійність, довговічність будинків і будівель, їх експлуатаційна безпека і інженерне забезпечення;
  — споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами (міцність, надійність, довговічність будинків і будівель);
  — споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, виданих під державні гарантії, щодо кошторисної частини проектної документації. При цьому експертиза проектів будівництва об'єктів IV і V категорій складності, здійснюється експертною організацією державної форми власності.
 • в необов'язковому порядку для об'єктів будівництва І-ІІІ категорій складності.

 

За рішенням Замовника експертиза може проводитися для інших проектів будівництва або окремих розділів проектної документації, які не передбачені законодавством.

 

Досвід успішної реалізації проектів у сфері приєднання об'єктів до електричних мереж, наявність кваліфікованого персоналу у вигляді проектно-інженерної групи, дозволив Німецько-Українському підприємству БІТ створити оптимальну концепцію розробки проектної документації, яка задовольняє вимоги усіх узгоджувальних сторін (Обленерго, НЕК «Укренерго» та інші експертні установи).

ukUkrainian