Обрати сторінку

ПРО НАС

Компания Braun Industrial Technology GmbH (Германия) — эксперт в области альтернативной и традиционной энергетики, автоматизации технологических процессов в энергетике и промышленности, аналитических приборах, системах регулирования и управления в традиционной энергетике промышленности. Мы — Ваш компетентный партнер в сфере управления энергетическими проектами. Детальнее о компании Braun Industrial Technology GmbH (Германия) можна дізнатися з презентації. 

Наші технічні фахівці накопичили значний досвід у проектуванні, будівництві та обслуговуванні біогазових електростанцій (БГС). Спільно з нашим технологічним партнером, компанією WABIO Technologie GmbH, було побудовано та модернізовано велику кількість біогазових станцій в Європі, Азії та Північній Америці. 

Результатом наукових досліджень і практичного досвіду, накопиченого за останні 30-років, стало створення унікальної технології анаеробного зброджування WABIO®. Технологія WABIO® - єдина в світі технологія, яка використовує промисловий процес щодо ефективної біотехнологічної (енергетичної та матеріальної) утилізації вихідних матеріалів з високою концентрацією лігноцелюлози і протеїнів.

Наша компанія присутня на ринку альтернативної та традиційної енергетики вже більше 30 років. Більше 350 реалізованих проектів в галузі традиційної та альтернативної енергетики по всьому світу.

Для наших українських партнерів ми пропонуємо управління інвестиційними проектами у відновлюваній енергетиці, промисловості та об'єктах системи поводження з відходами в частині:

 

  • Розробку концепції проекту, бізнес модель, бізнес план, фінансову модель;
  • Енергоаудит об'єктів енергетики з метою визначення комплексу необхідних заходів щодо подальшої реалізації проекту;
  • Девелопмент проекту, узгодження всіх організаційних питань з органами місцевої влади, місцевими громадами, підписання дозвільних документів;
  • Державна експертиза проектів, погодження проектів з усіма дозвільними органами;
  • Інжиніринг проекту, проектування і будівництва схем зовнішнього електропостачання або видачі потужності об'єктів споживання і генерації;
  • Поставка обладнання, будівництво об'єктів під ключ, введення в експлуатацію;
  • Управління об'єктами енергетики, гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування об'єктів енергетики;
  • Супровід проектів зі збору вихідних даних, дозволів, висновків для проектування;
  • Будівництво та введення в експлуатацію об'єктів в енергетиці.

 

EnBW третя за розмірами енергетична компанія Німеччини, що володіє встановленою потужністю в 15,5 ГВт, з яких 3,1 ГВт відновлювальна енергетика. Компанія Braun Industrial Technology GmbH брала участь у спільній реалізації безлічі проектів в різних енергетичних проектах по всьому світу.

 

Braun Industrial Technology GmbH авторизований партнер компанії Siemens в Європі і СНД з більш ніж 50-ю реалізованими проектами в енергетиці.

 

Компанія WABIO спеціалізується на проектуванні, будівництві, обслуговуванні і експлуатації біогазових заводів по всьому світу. Унікальність біотехнологій WABIO, інвестиції в розробку нових методів отримання біогазу і вдосконалення наявних, дозволяє назвати компанію WABIO лідером галузі в Європі і світі. 

 

 

Одна з найбільших в Німеччині компанія в галузі альтернативної енергетики за свою історію підключила до мереж понад 100 сонячних електростанцій з встановленою потужністю понад 370 MW, побудувала як підрядник понад 520 MW сонячних електростанцій. Компанія Braun Industrial Technology GmbH брала участь у спільній реалізації безлічі проектів як в країнах Європи так і в глобальному масштабі.

 

Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджи «БІТ» - Українська філія компанії Braun Industrial Technology GmbH, основною метою якого є впровадження проектів у сфері відновлюваної енергетики на території України.

 

 

 

 

НАША КОМАНДА

Директор

Директор Трушенко Ігор Миколайович

tin@bit-ukr.com.ua

Диплом інженера-електромеханіка в сфері автоматизації технологічних процесів на підприємствах енергетичної галузі.

25 років досвіду в енергетичній галузі. 20 років досвіду в галузі торгівлі енергоносіями.

Голова Правління «Асоціації індустріальних парків України». Радник директорів державних підприємств «Енергія природи» та «ГрінЕнерго» Міністерства Економічного розвитку і торгівлі з питань, пов'язаних з розвитком альтернативної енергетики.

Переможець конкурсу в номінації «Громадський діяч». Переможець конкурсу в номінації «За особистий внесок у розвиток інвестиційної і інноваційної діяльності». Є співавтором 2 винаходів і - 5 корисних моделей. За активну винахідницьку діяльність нагороджений грамотою «Творець».

Засновник Braun Industrial Technology GmBH

Josef Braun

j.braun@bit-gmbh.com

Дипломований інженер в галузі відновлюваної і традиційної енергетики. Протягом останніх 30-років, займався інжинірингом, проектуванням, будівництвом, ремонтом та управлінням об'єктами в сфері відновлюваної і традиційної енергетики.

За 30 років практичного досвіду, успішно завершені понад 350-ти проектів в енергетиці та промисловості, з яких понад 200-х проектів у сфері відновлюваної і традиційної енергетики.

Два останніх десятиліття присвятив впровадженню біогазових проектів на базі технології анаеробного зброджування WABIO. Реалізовані десятки проектів з будівництва, модернізації, відновлення, переобладнання біогазових станцій в різних регіонах планети.

Сертифікований Siemens інженер. Володар сертифікату Siemens Solution Partner, що дає право проектування і створення технічних рішень на базі обладнання і компонентної бази Siemens по всьому світу. Великий досвід в автоматизації процесів, автоматизації виробництв, будівництва та модернізації виробничих машин і устаткування.

Директор Херсонского филиала

Палічев Юрій Федорович

puf@bit-ukr.com.ua

Диплом вчителя російської мови і літератури та зарубіжної літератури, диплом спеціаліста з фінансів і кредиту, диплом вченого агронома.

(3 вищі освіти) 30 років досвіду у бізнесі і практичного управлінського досвіду, у тому числі — володіння власним бізнесом. Досвід в створенні бізнесу «з нуля». Досвід антикризового менеджера. Досвід будівництва «з нуля»: ТЦ (близько 7 000 кв.м.) комплекс — пансіонат, ресторан, СПА, резорт (близько 10 000 кв.м.).

Досвід в залученні іноземних приватних інвестицій. Широка мережа контактів в бізнес середовищі та керівників державних та комунальних установ в Херсонській області. Контакти серед дипломатів, політиків та державних діячів в Болгарії.

НАШI ПАРТНЕРИ

01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 18/7 (бульвар Лесі Українки, 26) офіс 305
тел. +38 (044)539-41-96, +38 (044)337-93-89, +38 (050)299-80-49, +38(050)299-80-49, e-mail: office@bit-ukr.com.ua
www.bit-ukr.com.ua

ukUkrainian