Выбрать страницу

Інвестиційні пропозиції в систему поводження з відходами територіальних громад Тернопільської області розглядались  під час робочої зустрічі Голови Тернопільської обласної ради з представниками компанії «Braun Industrial Technology»  GmbH (Німеччина). Пропозиції передбачають впровадження сучасних технологій і передачу німецького досвіду шляхом створення  спільних підприємств з інвестиціями від профільного німецького партнера.

У ході зустрічі було обговорено можливість налагодження співпраці з керівниками місцевих органів самоврядування, Голова обласної ради      Михайло Головко запевнив що пропозицію будуть ретельно вивчати і запропонував інвесторам презентувати її під час робочих нарад з головами територіальних громад.

Під час робочого візиту на Тернопільщину, фахівці  компанії «Braun Industrial Technology» провели спільні робочі наради і презентували інвестиційні пропозиції в Збаразькій, Скалатській, Бучацькій, Заліщицькій, Монастирській, Гусятинській і Кременецькій територіальних громадах.

Потенційні партнери підтверджують що максимальне сортування відходів з подальшою його вторинною переробкою е важливим завданням в існуючих системах поводження з відходами. Як зазначив представник «Braun Industrial Technology» Ігор ТРУШЕНКО «…створення сучасного підприємства з переробки відходів за технологіями що повністю відповідають вимогам екологічних директив Європейського Союзу та України, дозволить поліпшити екологічну ситуацію у територіальних громадах, підвищити рівень економічної та енергетичної незалежності громад, забезпечити додаткові надходження в бюджети громад і створити нові робочі місця».

 

 

ru_RURussian